Lehtesirat

Parku private ofron për 30.000 metra katrore e livadhe dhe pemëve të lashtë. Parku është i rrethuar dhe ka një rrugë private e cila çon në pronë; askush nuk do të shqetësojnë privatësinë tuaj.

Pishinë të madhe not e 8×16 metra është e vendosur në një pozicion panoramik, 50 metra nga zona house.The pishinë ka një pamje të jashtëzakonshëm të luginës. Çdo mysafir ka në dispozicion të bikes mountan, një “Nissan Terrano II” 7 vende me ajër contitioned , SATELLITE navigator, dhe të brendshme të lëkurës në çmimin e 350 Euro për një javë, ose një “Mercedes S 3000” të plotë opsional (Çmimi për këtë të fundit është për të rënë dakord me kërkesën). You can have on request dinner in a nearby restaurant with typical Tuscan cuisine.

Objektet Pronës Përmbledhje:

 • Foshnja ulur Service
 • Barbecue
 • Beach Umbrella
 • Biciklete qira
 • Car Rental
 • Car Rental (me shofer)
 • Cellular Telefoni Hire
 • Child Friendly
 • Kompjuteri qira
 • Sauna
 • Grocery Shopping / Dorëzimit
 • Grupet Lejuar
 • Larje dhe hekurosje
 • Mountain Bike Rentals
 • Shërbimi fidanishte
 • Outlet Tours
 • Pets Welcome
 • Tours private Qyteti
 • Garage Privat
 • Parking privat
 • Transferimi Privat To / Nga Aeroporti
 • Transferimi Privat To / Nga Stacionit të Autobusëve
 • Transferimi Privat To / Nga hekurudhor Station
 • Sightseeing Tours
 • Swimming Pool
 • Tenis në gjysmë fushe tenisi
 • Peshqir për Swimming Pool
 • Wine Tours

Nearby Facilities The closest village is one mile away. Vilë është e vendosur të përkryer për të zbuluar pjesët e fshehura të Toscana dhe qytetet famshme të artit dhe kulturës, ose me makinë ose me transport publik. Autobusët të Firences dhe Arezzo (çdo 25 milje larg) lënë çdo orë. Disa restorante e bukur, dyqane dhe dyqanet ushqimore janë afër.