Strehim

Hapësirat në vilë Villa luksoze me pishinë private 18+4 Mysafirët – përafërsisht. 400² – 9 dhoma gjumi – 8 banjo kati i:: Hyrja nga Patio mbuluar ku ju do të gjeni një tavolinë hekuri i punuar dhe karrige në mënyrë që të gëzojnë mëngjes jashtë. Një dhomë gjumi ka një derë francez që çon në zonën përreth kopsht.

Tabela e dhomë ngrënie është mjaft e madhe për tetë person dhe hapet direkt në dhomën e ndenjes, ku janë dy krevat dopio divan. Në këtë kat ka tre dhoma gjumi të cilat kanë qasje të drejtpërdrejtë nëpërmjet dhomë gjallë, edhe dy dhoma gjumi dyshe dhe katër banjo. Ka gjithashtu një dhomë me një sauna profesionale bukur, me biosauna, për 5 person i kaluam bashkë.

Kati i parë: Ky kat sipërme është arrihen nga oborr të madh që të çon në të madhe të dytë hani-në kuzhinë. Kuzhinë është e pajisur plotësisht me pjatalarëse dhe shumë hapësirë ​​gatim – një zonë e madhe për klasat e personalizuar gatim! Nga kuzhina e hyn në një dhomë të madhe ngrënie, madhe për grupe të mëdha! Këtu do të gjeni hyrjen kryesore e cila hap deri në një zonë të mbuluar Patio, dhe rruga që çon në pishinë dhe një zonë me hije piknik.

Hapur Zona jetesës dhomë-ulur ka disa sofas një TV satelitor dhe një gur bukur fireplace gdhendur me dysheme druri ulliri vërtetë. Ka dy dhoma gjumi dhe dy banjo të vendosura në këtë kat. Kati i dytë: Në dhomën e ngrënies nuk ka qasje në një shkallë që të çon në katin e dytë dhe të dy dhoma gjumi të tjera me vet banjo e tyre të përbashkët.