Објекти

Приватниот парк нуди за 30.000 квадратни метри на ливадите и прастарите дрвја. Паркот е оградена и таму е приватна патот кој води кон имотот; никој нема да се наруши вашата приватност.

На голем базен на 8×16 метри се наоѓа во панорамски позиција, 50 метри од базен област house.The има фантастичен поглед на долината. Секој гостин има на располагање mountan велосипеди, на “Nissan Terrano II” 7 седишта со воздух contitioned , Сателитски навигатор, и кожа ентериери по цена на 350 Евра за една недела, или “Mercedes S 3000” целосна опција (цената за ова последново е да се биде договорено барање). You can have on request dinner in a nearby restaurant with typical Tuscan cuisine.

Сопственост Објекти Резиме:

 • Бебе седи служба
 • Скара
 • Плажа чадор
 • Велосипедска изнајмување
 • Изнајмување на автомобили
 • Изнајмување на автомобили (со возач)
 • Мобилни Телефон изнајмување
 • На детето
 • Компјутер за изнајмување
 • Сауна
 • Намирници шопинг / Испорака
 • Групи Дозволено
 • Перење и пеглање
 • Планински велосипед изнајмување
 • Градинка служба
 • Излезни Турс
 • Миленичиња Добредојдовте
 • Приватни Град Турс
 • Приватни Гаража
 • Сопствен паркинг
 • Приватен трансфер до / Од аеродром
 • Приватен трансфер до / Од Автобуска станица
 • Приватен трансфер до / Од железничка станица
 • Патувања
 • Базен
 • Тениски рекети
 • Крпи за базен
 • Вино патувања

Nearby Facilities The closest village is one mile away. Вилата е совршено наоѓа за да се откријат скриените делови на Тоскана и познатиот градови на уметноста и културата, или со автомобил или со јавен превоз. Автобусите на Фиренца и Арецо (секој 25 милји далеку) остави секој час. Неколку убави ресторани, продавници и храна продавници се во близина.